Survivor / Kdo přežije 21: Nicaragua

..

Survivor Nicaragua odstartovala třetí desítku řad, kterou CBS natočila. Pokud vám přijde opening intro této řady povědomé, tak ne náhodou. Čistě symbolicky do něho totiž byla vsazena hudba z první řady, i když Russ Landau složil hudbu speciálně pro tuto řadu. Producent pořadu Mark Burnett totiž chtěl symbolický návrat ke kořenům a doufal, že série začínající dvacítkou, budou stejně úspěšné jako ty první. Podruhé v historii jsou kmeny rozděleny na základě věku. Do teď jsme se mohli setkat s něčím podobným v The Amazon a Vanuatu, kde byli hráči rozhozeni do kmenů dle pohlaví. V Cook Islands zase podle rasy a v Panamě dle věku a  zároveň pohlaví. Úplně novým prvkem hry je v této řadě tzv. talisman moci, který může využít vždy jen jeden kmen. Talisman moci může pomoci danému kmenu v soutěži o imunitu, kdy mu dá náskok před druhým. Jakmile tuto výhodu jeden kmen použije, automaticky přechází talisman do rukou druhého kmene, který ho může využít v následující soutěži. Má vůbec šanci uspět starší kmen v porovnání s mladšími protivníky? Kdo nakonec získá titul „Poslední trosečník“ a 1 000 000 dolarů? Stáhněte si tuto řadu a zjistěte to!

.

.

.

.

Reakce:

 1. Brano napsal:

  [spoiler]Holly[/spoiler] bola rozhodne najlepšia …. len jednu vec nechápem , prečo toľko ľudí nemá rado túto sériu, mne prišla dosť slušná …

 2. Bambulka napsal:

  Moje nejoblibenejsi serie…. zatim jsem nevidela vsechny ale tahle me hodne bavila:)

 3. Pattman napsal:

  jedna z nehorších serii nevím co se vam na tom líbi když polovina těch lidi nevěděla která bije a neměla tam co dělat neměli žadnou strategii jen tak mezi sebou přebíhali a motali se jak špína v kíblu to byla hrůza Bambulko podívej se na Micronesia, Heroes vs. Villains , Cook Islands nebo China ve srovnani s lidmi s techto serii byl v Nicaragua samej ubožak a vůbec nevěděli jaka bije s

 4. Anonym napsal:

  Nejvíce jsem fandila Jane a Kelly B., [spoiler] ale bylo jasné, že to nevyhrajou…[/spoiler] Dan mi lezl dost na nervy – podobně jako Willard v Palau. Kelly Purple…ani jsem nevěděla, že tam je. Naonka – přehnaně sebevědomá kráva, Chase – no comment, to co předvedl mluví samo o sobě. Jill mi byla od začátku nesympatická…. Jane mě prostě dostala svou silou a silnou vůlí.

 5. reedy napsal:

  Já myslím, že Nikaragua je hodně podhodnocená … je to naprosto slušná a kvalitní série a hlavně v prostředí, které se drsností podobá Samoe… i koncept pro tuto řadu byl dobrý 🙂

 6. Filip napsal:

  podle myho hodne dobra serie! ktera si zaslouzi byt videna

 7. kamuel napsal:

  Fakticky Vás lidi nechápu !! Tohle je hodně dobrá série, podle mě patří mezi TOP série,tak jak je možné že je tak špatně hodnocená??.. Kdo ještě nedával známku, zamyslete se prosím a zkusme dostat tuhle sérii mnohem výš 🙂 Dík

  • onndra napsal:

   Je hezké, že se této serie zastáváš. Promě je to čistý střed. Ale všimni si těch lidí. Skoro nikdo neměl žádnou strategii, žádné zajímavé momenty a ani ,,talismam moc,, žádný zázrak neudělal!
   Je pravda, že jsou i horší série a je jich dost, ale tato rozhodně TOP není!!!
   PS: Díky Naonce hodnotím známkou 3 (bez Naonky 4)

 8. Jolinar napsal:

  Naonka – pro mě ta nejodpornější „bytost“ ze všech dosavadních sériií, fuj – jak někdo s takovou povahou může vůbec existovat. Na druhou stranu Jimmy Johnson – chlap se skutečně dobrým srdcem, to se prostě pozná i „přes kamery“ škoda že takových chrakterních osob nebylo a není vybíráno do Survivoru více.

 9. James-Fairplay napsal:

  Dokoukal jsem jenom z povinnosti, hrozně nudná série.

 10. MFAS napsal:

  POŘADÍ VYLOUČENÝCH HRÁČŮ!
  [spoiler]
  20.MÍSTO: WENDY
  19.MÍSTO: SHANNON
  18.MÍSTO: JIMMY J.
  17.MÍSTO: JIMMY T.
  16.MÍSTO: TYRONE
  15.MÍSTO: KELLY B.
  14.MÍSTO: YVE
  13.MÍSTO: JILL
  SLOUČENÍ
  12.MÍSTO: ALINA
  11.MÍSTO: MARTY
  10.MÍSTO: BRENDA
  9.MÍSTO: NAONKA
  8.MÍSTO: KELLY S.
  7.MÍSTO: BEN
  6.MÍSTO: JANE
  5.MÍSTO: DAN
  4.MÍSTO: HOLLY
  3.MÍSTO: MATTHEW
  2.MÍSTO: CHASE
  VÍTĚZ: JUDSON (FABIO)
  [/spoiler]

 11. Vixen napsal:

  NaOnka nejlepší. Jaká kráva? To mluvíš o ní? Dej si facáka. Tá tam byla nejlepší prostě. Moje nejoblíbenejší hráčka téhle řady.

  [spoiler]Zajímalo by mě jak by na tom byli NaOnka a Kelly S. kdyby nedali quit :D. Kelly S. si tam podle mýho názoru nikdo nevšímal. Byla jenom hlasem navíc. Zbytečná hráčka. Nikdy jí už nechci vidět. Ale NaOnka? To teda byla hráčka. Málem jsem brečela když vypadla. Další dobrý hráči téhle série-Podle mě
  Benry-Hezkej, chytrej, silnej kluk.
  Holly- Ze začátku jak idiot. Ale pak se ukázala hezky.
  Jane- Tá její síla byla boží. Obdivuju jí. Ale vyloučila bych jí na začátku 😀
  Yve- Rozhodně hrozba v téhle série. Určite byhc šla do aliancie s ní a pak bych jí vykopla co nejrýchleji.
  A pak ještě–ještě …no to je všechno.

  Nejhorší hráči-
  Dan- To je pro mě nejodpornejší hráč celýho survivoru. On je obyčejný chuj. Nikdy bych si s ním ani nedala kávu. ( to je hrozba cooo)
  Brenda- Jak stále říka jaká je skvěla, ona nic nedělá a všichni chodí za ní, tváři se jak největší Villain. Probuh lidi. Vždyť ona jak kdyby se nechala vyloučit. Bylo jí jedno jestli jí vyloučí nebo ne. Věděla to a nic neudělala(skvěla hráčka)
  Fabio- Nechápu jak někdo muže mít rád tak blbýho člověka jak je Fabio. Vysvětlite mi to někdo prosím.
  Jill- Vubec nemala svuj názor.

  A u mě neutrální je právě Kelly S. Proč? Protože nic nedělala ale jak byla na tom dobře. Od začátku byla v té velké alianci. Kdyby nedala Quit myslím že by vyhrala tuhle sérii. Podle mě jí dali peníze aby odstoupila protože by to lidi nštvalo kdyby vyhrála.[/spoiler]

 12. Survivor napsal:

  Tak že vítěz [spoiler]Fabio rozohdně si to zaslouží… na začátku mi sice přišel jako hodně velký trouba ale postupem hry sem ho docela i pochopil není to že je hloupý ale spíš bych to vysvětlil jako střelený prostě pořád se směje a to že vyhrál ty 3 poslední imunity tak to byla paráda to bylo perfektní jak jim sundal tu alianci[/spoiler]

  Dále musím vyzdvihnout Jane kterou jsem sice moc nemusel [spoiler]ale i přesto hodně velký respekt za to co předvedla při soutěžích[/spoiler]

  a ještě musím okomentovat Chase což je neuvěřitelný idiot běhal tam jako kura bez hlavy no prostě hňup!!!

  Co se týče serie tak hodnotím jako solidní průměr

 13. Fidla napsal:

  Nicaragua má jediný štěstí, že to vyhrál sympaťák(ačka). Jinak by šlo o jednu z nejhorších a nejméně záživných sérií.

 14. C napsal:

  Další z velkých překvapení. Nikaragua je hodnocena jako jedna z nejhorších, ale u mě patří k tomu nejlepšímu vůbec (možná TOP 5-7).
  [spoiler]
  NaOnka – vždycky jsem za největší dva dementy považoval Dreamze a Corrine, ale to co tady předváděla tato *** možná trumflo oba dva zmíněné. Nevím, jestli bych ji označil za největší krávu v historii hry, ale určitě by patřila do první trojice.
  Oblíbení hráči – asi poprvé jsem se zamiloval do jedné ze soutěžích, které Surviovora hrály. Holkám jsem většinou nikdy moc nefandil – za zmínku stojí snad Sugar, Amanda, Elizabeth, asi Coleen. V této řadě mě ale uhranula Brenda – neskutečně krásná baba, velmi inteligentní, škoda, že se spojila se špatnými lidmi a brzo vypadla – v ten moment jsem si myslel, že Nikaragua bude opravdu stát za prd, ale závěr tuto řadu naštěstí vyšvihl zpátky na vysoké pozice. Brendu bych každopádně rád viděl v nějaké z budoucích All-starsřadě. Fandil jsem Martymu – stejně jako u Brendy – spojil se se špatnými lidmi (jimiž je paradoxně i Brenda – škoda, že tenkrát společně nehlasovali pro vyloučení Jane, která byla mimochodem taky velmi – možná na první pohled překvapivě – dobrou soutěžící.
  A na závěr Fabio…právě on udělal tuto řadu tak dobrou. Vítězství si tento sympaťák jednoznačně zasloužil.[/spoiler]

 15. Zeck napsal:

  09.02. 2012 – DISKUZE PROMAZÁNA Z 27 PŘÍSPĚVKŮ NA 21

  U profilů řad chceme: Vyjádření k celé řadě, případně smysluplný komentář, komu budete fandit, co od řady očekáváte, nebo jen vtipné postřehy. Profily řad slouží jako navigátor pro nové fanoušky, proto musí být diskuze přehledné.. Diskutovat nad jednotlivými epizodami můžete na fóru. Díky za pochopení.

 16. Lucie napsal:

  Pro mě hrozný výběr lidí. Favorita jsem neměla až do konce. Nudná série…

 17. S. napsal:

  Vixen:

  ,,Nechápu jak někdo muže mít rád tak blbýho člověka jak je Fabio. Vysvětlite mi to někdo prosím.“

  Vysvětli mi prosím ty, co tě tak bere na cholerické NaOnce?

 18. Eliškaa napsal:

  Lezl mi hodně na nervy Jimmy T., pořád a pořád něco kecal. Jinak NaOnka je podle mě dobrá hráčka, akorát do toho šla až moc tvrdě.

 19. napsal:

  tohle je jedna z mých nejoblíbenějších sérií, ale nemohla jsem vystát tu krávu NaOnku. Je snad nejhloupější a nejsobečtější člověk v historii týhle hry a jak si na každýho otvírá h—u mě dost štve.

 20. petromila napsal:

  Série se mi líbila hodně, ovšem s vítězem mám problém, [spoiler]nemám pocit, že si to zasloužil, i když to byl dost podceňovaný hráč, patří spíš do reklamy na Orbitky:-)[/spoiler]

 21. irca napsal:

  Já musím uznat, ze přes spatny cast jsem si dokazala najit favorita – Martyho, a radu jsem sledovala poměrně se zaujetím…. na hvězdnou Micronesii a Samou to samozrejmě nemá ani z dálky, ale je to prijemna standartni serie, který třeba u mě překonala takové přecenovane flaky jako je China naprosto s přehledem…:)

 22. bettyragxy napsal:

  Tak tuhle sérii jsem dokoukala jen z povinnosti, poslední díly jsem přeletěla. Nebavila mě, nesnášela jsem Naonku. A žádný ze soutěžících mě moc nezaujal.

 23. Petr napsal:

  Nicaragua se mi moc libila [spoiler]skoda ze Jane nevyhrala..[/spoiler] jinak se mi moc libly rady Tocantins ,Gabon a Samoa [spoiler]Russel se trema tajnejma imunitama proste nemel chybu :D[/spoiler] takze sem se vsema kterym se taky libily 😀 china se mi libila do ty doby nez mi google vyspoiloval viteze tim ze jsem si dal vyhledat logo ty rady…. co me ale na Nicarague mrzelo je fakt ze jsem jeste nevidel radu Heroes vs. Villans a ted uz na ni ani koukat nemusim, protoze v prvnim dile tyhle serie se Shannon a myslim ze Chase o ty rade bavi a vyspoilujou nektery dulezity fakta ktery znemozni defacto sledovani ty serie kdyz vim ze muj favorit to nevyhraje…

 24. Dominik napsal:

  Zatím mám zhlédnuté první dvě epizody, nic moc mě nezaujali, kromě [spoiler]první kmenové rady La Flor[/spoiler]. Taky mě pobavil [spoiler]taneček kmene La Flor a Jeffova reakce. [/spoiler] 😀

 25. Melissa napsal:

  newím proč je tak podceňováná, ale mě se líbila.Rouhodně je lepší než Vanuatu.S vítězem jsem spokojená, a navíc mu to na vyhášení slušelo …

 26. Terka napsal:

  K tomuhle napíšu jen jediné. Spolu s Vanuatu (pro mě!) nejhorší série :/ Dokoukala jsem to jen s velkým sebezapřením. Už se těším až zítra zkounu RI, snad si zpravím chuť.

 27. choose napsal:

  Jedna z těch nejhůře hodnocených řad, ale podle mě série naprosto standartní. Nijak zářivá, ale ani žádný průser. Pravda, spoustu soutěžících bylo strategicky naprosto neschopných, ale zase se tu objevilo pár zajímavých a výrazných osobností jako

  [spoiler] Brenda, nechutný Sash, všemi milovaný Fabio, bojovnice Holly, obávaná stařenka Jane nebo výborná hráčka Alina. Nad všemi pak ční asi největší k…. co kdy hrála Survivora Naonka, ta holka není normální…..Ale co si budeme povídat, právě takový šílenci hru zpestří a udělají zajímavější. Jinak vítěz ok, i když jsem t víc přál Chasovi (sice byl strategicky úplně nemožný, ale byl to sympaťák), a upřímně jsem nevyhrál slizoun Sash nebo druhý slizoun Marty.

  [/spoiler]

 28. tom napsal:

  hned odzacatku jsem fandil[spoiler] fabiovy mam ho rad ale je debil dobrej hrac ale bouzel hloupej .
  ale ze byl debil se diky tomu dostal az do finale

  kde vyhral[/spoiler]

 29. Los Kokos napsal:

  Lidi, druhá kmenovka série byla perla 😀

 30. eraserhead napsal:

  Hodně dlouhou dobu jsem na tom byl tak, že ne, že jsem neměl oblíbeného hráče, oni mi byli nesympatičtí všichni. Nakonec jsem teda oblíbeného hráče, hráčku označil, ale bylo to jen to nejlesklejší lejno na hromadě hoven :-). Lidi byli v této sérii opravdu slabí a nezajímaví. Přesto se mi série docela líbila, hodně mě bavily soutěže a i kmenovky byly docela zajímavé. Vždycky mě baví, jak někdo, kdo se opravdu chová jako hovado pak na konci v reunionu tvrdí, že to enní on, že to byla jen hra, že je úplně jiný. Málokdy jim to žeru, protože např. pokud takoví nejsou, proč se přesně tak chovají i při těch monolozích do kamery, kdy je kromě štábu nikdo jiný nevidí a nemusí tedy strategicky hrát? Nevěřím, že NaOnka je jiná, než jaká byla ve hře, ano, možná to tam bylo v rámci hry trochu vygradováno, ale nevěřím, že je jiná. A každému, kdo ji ve hře sledoval pozorně, to musí být jasné. To je prostě ona. A nebo ji dejte Oscara.

 31. devildeny napsal:

  Myslela jsem si, že po HvV to bude nuda, ale vlatně jsem se ani jednou nenudila. U této série jsem se ale fakt narozčilovala, vždycky když jsem začla myslet, že někomu z nich budu moc fandit, tak to podělali viz [spoiler]Chase a Naonka a na začátku Holly[/spoiler], u tý bych ani trochu netipovala, že se dostane tak daleko, takový stupidní rozhodnutí co oni dělali jsem ještě neviděla. Před koncem jsem to opravdu přála [spoiler]Jane[/spoiler] , ta na rozdíl o některých opravdu makala jak při soutěži, tak i ještě před soutěží, ale když vypadla, tak z těch posledních čtyř byl pro mě nejpřijatelnější [spoiler]Fabio[/spoiler] , nejsem si teď jistá, jestli už někdo v minulých řadách zvolil strategii pohodáře a hloupýho kluka, kterej je jen malou hrozbou a nemá moc o ničem přehled a nakonec vyhrál, ale podle mě je to taky dobrá strategie. A řekněte mi v posledních několika řadách vítěze, kterej nikoho vyloženě nepodved?

 32. Máčka napsal:

  Nejhorší serie vůbec! I Survivor: Amazon byla záživnější řada.

 33. Thomas napsal:

  nudná série neměl jsem favorita možná kelly B nebo Brenda v posledních dílech jsem se koukal hlavně jenom na Vyzvy protože někdy jsem to trochu překlikal jinak bych asi usnul
  a NAONKA je hrozná kráva takovou hnusnou učitelku bych v životě nechtěl myslel jsem že učitelky trochu přemyšlejí ale asi ne NAONKA prostě učitelka byt nemohla tak hnusny člověk

 34. Lenka napsal:

  jedna z nejhorších sérii ale byla lepší než Markézy,Borneo,Thajsko,
  vítězovy/vítězce jsem fandil pd začátku do konce také jsme fandil Brendě ale NAONKA

 35. nejjoni napsal:

  Strašná série …
  Vždyt tam měli všihcni lide IQ pod 30 . Kromě Brendy. Nejhorší ale byla NaOnka to jak ukradla to jidlo to byl děs.. Série bez myšlení

 36. MITKO napsal:

  na tejto sérii sa mi nepáči [spoiler] že nemajú v intru zaujímavú hudbu [/spoiler]

 37. onndra napsal:

  Tato série se mi nejhorší nezdá. Jsou tu zajímaví, ale na druhou stranu i totálně nudní hráči. Málo podrazů. Lidi, co se dostali až na konec jsou totálně vypatlaní (hloupí)!! To jsem ještě v survivori nezažil, aby v jedné sérii bylo tolik hlupáků.!
  [spoiler]Alina: od začátku až do konce byla nudná, nic nevymyslela a za její vyloučení si mohla sama.
  Marty: konečně někdo, kdo byl v této sérii výraznou postavou. Hrál strategicky a chytře. Rozhodně měl být v Caramoanu.
  Brenda: No žádná sláva. Myslel jsem, že když byla v FvF2 tak snad něco dokázala, ale fakt ne moc.!
  Naonka: Tat tato hráčka je tato série. Nejzajímavější osoba. Hrála takticky, tvrdě a stal se z ní pořádný VILLAIN, jeslepší osoba z Nicaragui..(až vypadla tak jsem fandil jenom Jane)
  Kelly S.: No toto byla žijící mrtvola. Nudná pinda, která se jen vezla. Všiml jsem si jí, až ji Jeff zhasínal pochodeň
  Benry: Průměrný hráč. Ne moc vyčnívající, ale zase ne, že by něměl mozek a nehrál.
  Jane: Fajn hráčka, po jejím vyřazení jsem už nikomu nefandil. dodíval jsem to jen z ,,povinnosti,,
  Dan: no tak ten je úplně marný. Rači nehodnotím, myslím, že každý si o něm myslí svoje.
  Holly: Kdyby nevyřadila Jane nemusel by skončit 4.
  Sash: Nesysmpatický hráč.
  Chase: Toto je nejnaivnější a úplně nyjvypatlanější osoba ze survivora. Hlupák, hlupák, hlupák……Rozhodně si výhru nezasloužil!
  Fabio: Z finálové 3 byl asi tím nejlepším, kdo mohl vyhrát jinak jsem mu nefandil, ale ani mi nefandil.[/spoiler]
  Díky Naonce hodnotím sérii: 3

 38. Hanka napsal:

  Mně se tahle série líbila, viděla jsem ji už několikrát a myslím si, že je podceňovaná, když je řazena mezi nejhorší série. Určitě patří mezi velmi slušný průměr.
  Naonku vůbec nechápu, podle mě je úplně vyšinutá a trochu postrádá sociální cítění, jen lituju její žáky. Brenda byla dobrá hráčka. Chase byl sympaťák, ale moc neovládal strategii hry. Vítěz mi nějak nevadí, byly by tam i mnohem horší volby. Jane mi lezla na nervy od začátku a aškoliv v jiných sŕiích klidně fandím věkově starším hráčům, tak jí rozhodně ne.
  Oblíbená série: Cookovy ostrovy, Tocantis, Gabon
  Nudné řady: většina prvních
  oblíbení hráči: Ozzy, Malcolm, Eric, Andrea, Sally, Terry, JT
  neoblíbení hráči: Dawn, Brandon, Russel H., Jane

 39. Sára napsal:

  Naonka je pěkná kráva. To co říkala Kelly B ohledně tý nohy. To jak Fabiovi [spoiler]ukradla ponožky[/spoiler]. To bylo fakt divný. Nechápu ja tam takovou… vůbec mohli vystát.

 40. Stepanek napsal:

  Ze začátku byla ta serie skvělá ale pak jak vyloučili [spoiler] Brendu [/spoiler] tak mě to přestalo bavit, dál jak [spoiler] NaOnka s purple Kelly odstoupili [/spoiler], a nakonec ten vítěz?!, OH MY GOD!!!! …….. PS: Jane vypadala tak trochu jako „milášek“ z pána prstenů 😀

 41. Honza napsal:

  Zdravím .. Chtěl bych se zeptat ,kde nebo spíš na jaké webové stránce sledujete Kdo přežije ? 🙂

 42. Hanča napsal:

  Nevíte, jestli tuhle řadu budou teďko někdy dávat v televizi, abych si to nemusela stahovat? .. Děkuju 😉

 43. Daniel napsal:

  všichni držte huby nejlepši je stejně j.t ktery tu neni

 44. denýsek napsal:

  nejlepší hráči:naonka,brenda,kelly s.,benry,chase,dan,marty,jane,yve

 45. juraj napsal:

  prvy krat co sledujem survivor mam chut vytiahnut cez obrazovku cloveka a dat mu pestou.a to som vyslovene alergicky na ruusla,parvaty alebo johny fair play.tentokrat ale neaonka predcila vsetkych tychto menovanych.v zivote som nemal moznost vidiet taku kravu.uz sa ani necudujem preco je amerika tak „tolerantna“voci cernochom.tu osobu by som chcel mat doma aspon 10minut to by mi stacilo na to aby som ju prevychoval.

 46. Polie napsal:

  Celou hru nemít páru o tom co se děje a poté vyhrát hru. No, nefandil jsem mu – ubrečený děcko.

 47. ŠÁRKA Zitová napsal:

  mě se líbí soutěž celkově nezdá se mi žádná serie slabá tady v této se mi líbilo,že tam nebyli žádné předchozí celebrity a Fabiovi jsem fandila

 48. Petuny napsal:

  Nikaragua se mi docela líbila a jsem rád,že se na scéně objevili noví trosečníci a někteří se pěkně vybarvili.Jen musím říci,že někde uprostřed této série se mi to zdálo nějaké utahané a minimální podrazy.Když už na nějaký došlo,stálo to za to.Nejlepší byla jednoznačně Jane a nebýt NaOnky tak by tam nebyla zajištěna ani pořádná zábava.

 49. K napsal:

  Už jsem vyděl snad všechny a co mohu doporučit tak to jsou dvě série kde je Russel jedna je Hrdinové VS padouši a ta druhá je série před tím.

 50. Georginho napsal:

  Série nebyla zas tak špatná, ale hráči postrádali nějakou strategii. Tu měl pouze [spoiler]Marty, Brenda a Sash. Vítěz byl nejtragičtější. Sash s Chasem si to zasloužili víc. Fabio vyhrál jen tím že nikoho nenaštval.[/spoiler]

 51. Emi napsal:

  Fabioooooo je něj!!! A jsem ráda že vyhrál [spoiler] Fabiooooooooo [spoiler]

 52. Anonymní napsal:

  kdyby byla nicaragua (jako řada) před HvV Naonka by tam určitě byla 😀 (jako villain)

Zanech komentář

You must be Přihlášen to post a comment.