Survivor / Kdo přežije 9: Vanuatu

..

Survivor Vanuatu je celkově devátá série, která měla premiéru na podzim roku 2004 v USA. V roce 2003 jsme mohli vidět v šesté řadě The Amazon souboj pohlaví, kde si to proti sobě rozdaly kmeny mužů a žen. Tento způsob hry měl úspěch, proto se o rok a půl později CBS k tomuto nápadu vrací a v sérii, která má podnázev „Ohnivé ostrovy“, představuje kmeny žen a mužů. Amazonie je bájná oblast, ve které měly působit ženské divoženky. Ty byly zcela samostatné a muže k ničemu nepotřebovaly, naopak proti nim ještě bojovaly. Na Vanuatu je situace zcela opačná. Žena neznamená nic a musí poslouchat muže na slovo. O tom se ostatně přesvědčí samy hráčky při tamním rituálu, záhy po úvodním vylodění z plachetnice. Jaký vliv bude mít místní zvyk na výsledky v soutěžích? Mají ženy vůbec šanci zabodovat a porazit silnější pohlaví? Kdo se stane vítězem 1 000 000 dolarů a získá titulk „Poslední trosečník“? Stáhni si u nás tuto řadu a zjisti to!

.

.

.

.
.
.

Reakce:

 1. Honza napsal:

  Ženy v této sérii mají prostě páru..velmi dobrá série i když rozdělení podle pohlaví mě ze začátku štvalo.

 2. Pavel Pospíšil napsal:

  Věděli jste, že Jeff Probst chodil s Julie (z této série) nějakou dobu?

 3. Rebeka12 napsal:

  Jeff už nechodí s Julie? aj vy ste si všimli, že Jeff v tejto sérii vyzerá inak? asi v tom období dosť posilňoval… 😀

 4. Kamuel napsal:

  Nějak mě to nechytlo, smutné na tom je, že po sloučení jsem se na to přestal dívat.. 🙂

 5. Filip napsal:

  tahle serie se mi moc libila…krasny prostredi…a jedno heslo na zaver „z nuly hrdinou“ 🙂

 6. anjoa napsal:

  Mě tahle série zrovna moc nezaujala. Sice prostředí pěkný, třeba ten výlet na sopku, ale soutěžící mi nebyli sympatiční. Vítěz nic moc, ale je pravda, že z té finálové dvojky byla tahle osoba sympatičtější. Jediné, co se mi líbilo, byla [spoiler]Eliza – podle mě jedna z nejzábavnějších soutěžících vůbec, ty její ksichty:-), to, jak všechny dokázala neuvěřitelně štvát, taky jak se jí dařilo proklouzávat dál a dál. Super. [/spoiler]

 7. Petr napsal:

  Tato série se stává pro mě zatím nejslabší.Nijak moc mě nezaujali hráči, žádné velké zvraty ve hře se nekonaly a dlouho jsem nevěděl komu mám fandit. Zaujalo mě až posledních pět epizod.

 8. MFAS napsal:

  POŘADÍ VYLOUČENÝCH HRÁČŮ!
  [spoiler]
  18.MÍSTO: BROOK
  17.MÍSTO: DOLLY
  16.MÍSTO: JOHN P.
  15.MÍSTO: MIA
  14.MÍSTO: BRADY
  13.MÍSTO: TRAVIS
  12.MÍSTO: LISA
  11.MÍSTO: JOHN K.
  SLOUČENÍ
  10.MÍSTO: RORY
  9.MÍSTO: LEA
  8.MÍSTO: CHAD
  7.MÍSTO: LEANN
  6.MÍSTO: AMI
  5.MÍSTO: JULIE
  4.MÍSTO: ELIZA
  3.MÍSTO: SCOUT
  2.MÍSTO: TWILA
  VÍTĚZ: CHRIS
  [/spoiler]

 9. tashat napsal:

  z mojho pohladu toto bola najnudnejsia seria zo vsetkych.

 10. Ezechiel napsal:

  Tahle řada bohužel je po all-stars, tak že je blbě hodnocená, i když zajímavá.

  Kdo se mi vryl do paměti je mastermind(lesba) Ami, Twila ( a její přísaha na dítě), CHad ( sympaťák serie), Chris ( přišel ke věemu jak slepej k houslím), Leann (kočka serie) a nakonec Scout a Eliza – snad nejotravnější dvojice všech dob.

 11. exi napsal:

  09.02. 2012 – DISKUZE PROMAZÁNA Z 20 PŘÍSPĚVKŮ NA 12

  U profilů řad chceme: Vyjádření k celé řadě, případně smysluplný komentář, komu budete fandit, co od řady očekáváte, nebo jen vtipné postřehy. Profily řad slouží jako navigátor pro nové fanoušky, proto musí být diskuze přehledné.. Diskutovat nad jednotlivými epizodami můžete na fóru. Díky za pochopení.

 12. Eicul napsal:

  Po výborné 6,7 a 8 sérii mě tato nezaujala 🙁

 13. Alex napsal:

  celkem slušná série, ale strašně mě po celou dobu štval Chris…měl sem ho plný zuby. On a twila
  [spoiler]Chris jako poslední chlap ve hře[/spoiler] byl úplnej idiot
  [spoiler]taky mě hodně štvalo vyřazení Ami[/spoiler]

 14. survivor napsal:

  Může mi prosím někdo napsat [spoiler]v jakém díle začal Chris hrát strategicky[/spoiler] díky

 15. Michal napsal:

  Celkem nechápu, proč všichni řadu tak zatracují, bavila mě teda mnohem víc než Fidži, Thajsko, Austrálie nebo Borneo a Čína. Vítěz je fajn, cast byl až na pár vyjímek taky fajn (hlavně se holky se povedly ;), prostředí nádherné (třeba ten výlet na sopku nebo do vesnice), soutěže taky dobrý a pár nečekaných momentů tam taky bylo, takže taková lehce nadprůměrná série..
  [spoiler] akorát mi tuhle sérii zkazila Twila, Scout a vyhození Ami… jedna z nejlepších žen vůbec.. její manipulování s lidmi a čtení v lidech bylo a možná i pořád je velice kvalitní.. možná si po sloučení přišla moc sebejistá, ale upřímně, měla důvod. Kdyby byl vyhodila toho posledního chlapa jak od začátku chtěla a nenechala se ukecat, upřímně si myslím, že by ji ten milion nijak neutekl..[/spoiler]

 16. melissa napsal:

  dcl dobrá řada, ale do mí top 10 nepatří.S vítezem jsem dcl spokojená,však nejradší sem měla elizu

 17. Nick napsal:

  Absolutně nejhorší vítěz/ka, jenom jsem tu osobu slyšel mluvit, měl jsem chuť prohodit počítač oknem. Fuj, už nikdy víc, jedna z nejhorších sérií.

 18. melissa napsal:

  tahleta rada spolu s Fiji. Thailandem a South Pacifik jsou jedny z nejnudnějších

 19. Terka napsal:

  Mě bohužel tato série tak nezaujala. Pořádně jsem ani nevěděla komu fandit, jelikož nikdo ze soutěžících mi za celou dobu nepřirostl k srdci a ničím mě nezaujal. Žádné extra zvraty se také nekonaly a kmenovky byly zajímavé tak možná pro soutěžící, ale pro diváky už méně.

 20. Attu napsal:

  Právě jsem začal na Vanuatu koukat, už hlavně kvůli samotnému Vanuatu a místní kultuře (takže první díl – respektive tradiční obřad – jsem si vážně užil). Většina soutěžících vypadá zatím nadějně… Pouze nemůžu pochopit jak to mohl/a dotyčný/ná vyhrát (ano, zjistil jsem si kdo to bude), už po prvním díle ho/ji vážně nemusím… Měli ho/ji vyřadit hned jak to šlo!

 21. Dominik napsal:

  Mám tuhle sérii rád, zajímavé soutěže, pohled na opalovající se [spoiler]Julii[/spoiler] také neomrzí, [spoiler]vítěz si to zasloužil – i když jsem Chrisovi nefandil[/spoiler], a moje favoritka [spoiler]Eliza vyhrála alespoň auto. :)[/spoiler]

 22. tom napsal:

  dobra je ami a ta kocka eliza ta je jeste vetsi

 23. Dale napsal:

  Celkově tuhle řadu hodnotím jako nadprůměrnou.Hodně mě štvalo prvních 5 dílů(asi).Ale nakonec mám dilema mezi známkou1-2 sakra se musím ještě rozhodnout, protože to prostředí tam bylo super, hodně jsme se toho dověděli i z vanuatské kultury a o Vanuatu samotném čehož si vážím.Kmenové rady byly po sloučení poměrně zábavné a překvapujicí takže to bude těžké rozhodování.Rozhodně nesouhlasím s tím, že je to špatná serie(podobně jako u Fiji) i když soutěžící mohli na řadu lidí působit nesympaticky(hlavně z Lopevi).Kdyby se dneska podařila natočit řada jako tohle tak mají opravdoví fanoušci Survivora svátek.Škoda, že tato řada přišla po All Stars.Jinak by měla hodnocení výrazně lepší:)

 24. Survivor napsal:

  Skvělá řada bavil jsem se od záčátku až do konce.. ze začátku jsem měl akorát problém s Travisem který mě přišel strašně nesympatický a ještě mě strašně vadila Lisa ta mě solidně štvala..
  [spoiler]Z vítězem jsem nad míru spokojený Chris si to na 100% zasloužil po tom jeho začátku… dále mě dost překvapil Rory po promíchání kmenů byl dost drsný to se mě líbilo 🙂 a klobouk dolů před Chadem v soutěžích dost válel…
  Fandil jsem – Chris, Ami, Chad, Julie, Eliza[/spoiler]

 25. Paťa napsal:

  Věděli jste na začátku že je [spoiler]Ami lesba ?[/spoiler]

 26. Martin napsal:

  Zřejmě první série, kde jsem měl pouze jednoho favorita, a to Julii. Ostatní hráči jsou naprosto nesympatičtí, otravní a mnohdy i hloupí. Naprostou averzi jsem měl na Twilu a později i na [spoiler] Chrise, kterého jsem v posledních dílech nemohl vystát. Nejhorší finálová dvojice vůbec. Výhru jsem i přesto více přál Twile. [/spoiler]

 27. choose napsal:

  Absolutní tragédie….Nejhorší vítěz, nejhorší finálová dvojice, nejhorší finálová čtyřka, příliš málo zvratů ( a když tak to odnesli ti nejsympatičtější soutěžící).
  Nejoblíbenější soutěžící – Ami, báječná ženská, strašně sympatická. Nejotravnější soutěžící – ELIZA.

 28. Plutfa napsal:

  zatím jsem viděla od 10. řady všechny a na Vanuatu se dívám poprvé a jednoznačně nejlepší začátek, jaký jsem zatím viděla!

 29. vojtanius napsal:

  [spoiler]vyhrava imunyty i kdy ma jasne ze zustane ,je jako kmotr[/spoiler]

 30. vojtanius napsal:

  skvela serie hodne taktizovani a zvraty

 31. bSaR napsal:

  Tuhle řadu doháním jako rest (zbývají už jenom 5, 6 a 14). Hodně jsem se těšil na Ami, která se mi líbila ve FvF. A tím líbila myslím fyzicky přitahovala 😉 První díly jsem si jí moc neužil, to přišlo až časem, a od té doby už hrála první ligu. Vůbec jsem netušil, že to v ní je, ve 14. sérii se moc nedostala, ale tady teda klobou dolu. Stejně tak jsem netušil, že je lesbička (smůla). Nicméně asi to bude částečně i kvůli tomu, mě ke konci začala trochu štvát, že za každou cenu chtěla ženskou alianci (z toho už byl cítit feminismus). Vítěze jsem znal, a nechtěl jsem tomu věřit, protože mi byl [spoiler]Chris[/spoiler] ze začátku hry hrozně nesympatický… Palec nahoru za to, že se mu v průběhu hry podařilo můj názor na něj změnit a přimět mě mu fandit. [spoiler]To jak si poradil s dámami bylo znamenité, i když pravda, velkou roli v tom hrály nesváry v samotné ženské aliance. To však nic nemění na tom, že se Chris chopil šance a po zbytek dní hru ovládal[/spoiler] Další z hráčů na které jsem byl zvědavý byla Eliza. Neměl jsem jí rád už v Mikronésii, i když abych to lépe popsal, byla mi spíše jedno. Pořád valila oči kam mohla, dělala dršky no zkrátka Eliza. S legendární větou: It´s stick! pobavila. Neměl jsem jí rád za to jak buzerovala Amandu a to se neodpouští 😛 😀 Ve Vanuatu jsem se dočkal velmi podobné hry, ale zde jí připisuji body za to, že dělala neustále rozruch a tak se člověk nenudil. Julie, ach bože ta byla sexy, ale co je hlavní, překvapila mě s některými chytrými tahy a celkově mě její účast v této řadě potěšila. Rory taky pobavil. Hlavně tím jak se radoval z toho, že pronikl do ženské aliance atd. Zde na rozdíl od Chrise mu nalétaly pečení holubi do tlamy… Závěrečná kmenová rada byla úžasná, mám rád když překypuje emocemi a vítězovi jsem to přál a mám za to, že si to i zasloužil(a). Celkově mi řada trochu připomněla Gabon, který se mi ale líbil celý, kdežto Vanuatu se rozjelo až od sloučení… Myslím, že v celku vydařená série. Kdybych měl poctivě ohodnotit mezi 1 – 5 (ne jako ve škole kde je 5 špatná, ale rozmezí mezi nejlepšími a nejhoršími sériemi) , dal bych asi 3 😉

 32. onndra napsal:

  Nejlepší intro ze všech serií. Mám moc rád Elizu ♥♥ a pak Ami. 😉

 33. Zix. napsal:

  Teda neni se moc na co těšit jestli je tohle výrazně horší než Amazonka,která byla průměrná a nebýt 1 hráče,tak by byla hodně totálně nudná.

 34. millwa napsal:

  moc nerozumím tomu negativismu.
  Za mě tato řada super, líbila se mi více než all stars, souboj pohlaví je vždy zvláštní tématikou i snaha chrise zůstat ve hře jako posledního přeživšího muže. s finálovou trojkou jsem byla vcelku spokojená.

 35. Absinthe napsal:

  Nevíte, proč mi nejde tahle série stáhnout? Už jsem dokoukala All Stars a teď jsem chtěla začít novou, ale kdykoliv kliknu na Stahuj, tak se mi jen zobrazuje, že soubor neexistuje 🙁

 36. hfjjhffc napsal:

  nuda nuda nejhorší řada kdo přežije

 37. Zix. napsal:

  By mě zajímalo kolik toho blbové z CBS hulili když vymýšleli to promíchání kmenů.Chudáci Rory,Travis,Julia a Twila.

 38. Kam napsal:

  Pro mě naprosto nejhorší série ze všech. Když na ní teď koukám na Coolu, chytám se za hlavu. Nejnesympatičtější finálová dvojice všech dob! Měla jsem jich plné zuby od začátku do konce.

 39. vanuatu 1 napsal:

  scout,chris,rory ty byli nejlepší

 40. Zuzana napsal:

  Moje nejvetsi favoritka je Ami. Je to skvela zenska. Ale potom co jsem videla dne 25.4. jak Twila a Scout podrazili Ami,Lee ann a Julii to neni mozni. Nejhorsi je Chris a Eliza

 41. Zix. napsal:

  Série patří k těm hodně slabším,ale aspon že přišel hodně dobrej zvrat a díky tomu to neni vyloženě tragédie.
  Jen škoda,že jako v Thajsku nebyl hned od začátku někdo komu by se dalo fandit – později Chris,Rory(na začátku sem ho nesnášel :D),Lea, trochu Ami.

  K vítězovi/vítězce – [spoiler]Vítězství sem mu přál a zasloužil si to. Sice to taky neni blbec a je chytrej,ale žádnej super hráč to neni a patří ke slabším vítězům. Ale na to,že byl 2x na dne,tak má můj obdiv za to,že i tak vyhrál.[/spoiler]

  Špatný hodnocení série je asi jen kvůli špatnému promíchání od CBS [spoiler]určitě by totiž taková Julie(která byla původně na dně u holek) s Twilou věřili víc chlapům,kdyby to bylo normálně rozdělený. A to samý 2. kmen – tam by možná kvůli tomu Travis nevypad kvůli takovej chybě a Rory by jim třeba víc věřil.[/spoiler]

  • Zix. napsal:

   Ke Scout – [spoiler]Jako většina starších má můj respekt,že to tam dávala takovou dobu. Ale moc nechápu její účast – sice za to koleno a jak na tom je nemůže,ale akorát svým týmům škodila a po sloučení byla věčně poslední a i proto se dostala tak daleko.

   Ke Twile – Na začátku sem jí měl dost rád,na konci ty její kecy a posměšky k Elize byli strašný. Hodila se celkově spíš k chlapům.
   Ale hráčka to špatná nebyla – jen mohla trošku hrát milejší,protože ty její věčný hádky s někym jí vážně ve finále nepomohli.
   TROCHU mi taky připomíná Pennera v CI – Z poroty jí nikdo nemusel,protože každýho zradila a nebo se s nim nemusela,teda až na Scout.
   _______
   Jak sem psal nahořejc – nebylo ale moc komu fandit a škoda,že tam byli tak blbý lidi jako Mia nebo Lisa – to musej bejt děsný lidi.
   [/spoiler]

 42. Jackie napsal:

  Já osobně nejsem s vítězem/vítězkou série spokojená. Nic moc nepředvedl/a. Jo, byl/a kolikrát na dně a podařilo se mu/jí to vytáhnout k prvnímu místu. Ale spíš to nechával/a na tom, že viděl/a jak se ostatní hádají. No prostě se vítěz/ka nijak významně neukázal/a… Můj názor

 43. onndra napsal:

  Mně se tato série moc líbila. S vítězem/kou taky nejsem moc spokojený. Jinak bezvadné kmenovky, zajimaví hráči a nejlepší prostřední ze všech sérií. Eliza je fakt boží, mám ji moc rád a hrála velmi dobře. I Ami je dobrá.. 😉
  Trochu mě mrzí to promíchání kmenů. Mohli ještě počka, až bude sudý počet lidí.
  Jinak fajn série a jde se na Palau (moc se na ni netěším)

 44. Kim napsal:

  z vítězem/vítězkou nejsem spokojené mohl/a by vyhrát někdo lepší ale jinak tato série nebyla až tak příšerná o začátku jsem fandila Elize a Ami a prostředí také nádherné

 45. Radek napsal:

  tahle série nestála za nic…[spoiler] krom pár postav, všechny zajímavý, hezký, sympatický a dobrý postavy vyházeli a zůstali tam samí looseři a ubožáci… finálová dvojice je k smíchu, horší tam snad nikdy nebyla…
  Celá serie byla postavená na hlavu… začlo to tím, kdy parta tlustejch, línejch, starejch chlapů začli vyhazovat od prvních dílů silný články kmene…[/spoiler]

 46. Didu napsal:

  Vanuatu byla kvalitní série, zajímavé zvraty, taktika i hráči, ale moc zábavné (veselé) to rozhodně nebylo. Na můj vkus se prosadilo moc zakomplexovaných a labilních lidí. Můj respekt jedině [spoiler] Scout a Chad [/spoiler] , největší charaktery, kteří se dostali nejdál a kteří šli do hry tak trochu kvůli něčemu jinému než vítězství.

 47. ILove/HateIt! napsal:

  No,… bylo to fakt divný, horší sérii jsem snad neviděla. [spoiler]Julie se tam chovala jako nějaká husa a celkově nechápu, že to vyhrál ten blboun chris…[/spoiler]

 48. vercAcrev napsal:

  Nejlepší byli :Eliza , Dolly , Ami a John K. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 <3
  A nejhorší na který se nedalo ani koukat ! : Chris! 🙁 ,Twila,Scout a Rory!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! měla hned vypadnout a neměli tam co dělat!
  Souhlasíte?

Zanech komentář

You must be Přihlášen to post a comment.