Výsledky česko-slovenského hlasování III.

A je to konečně tu, měsíc a něco jste hlasovali pro jednotlivé řady, a to za jediným účelem. Abychom měli jasno v tom, které jsou podle vás ty nejlepší. Už je to doba, co proběhlo minulé hlasování, jeho výsledky jsme zveřejnili v srpnu 2011. Od té doby přibyly dvě řady, takže jsme si nový řebříček už zasloužili. Pro co největší objektivitu jsme v anketách prozrazovali vítěze, aby pokud možno hlasovali jen ti, kteří viděli všechny řady. Soudě dle odevzdaných hlasů pro jednotlivé série se to stejně úplně nepodařilo, ale snaha byla. Když už jsme u počtu hlasů, rozdali jste jich neuvěřitelných 17 173, což je proti loňským 3 952 pořádný nárůst, který jen dokazuje rozšíření naší komunity. Děkujeme za každý v dobré víře odevzdaný hlas.

A jak to tedy dopadlo… Kromě prvních čtyřech příček si téměř všechny řady v bodovém hodnocení pohoršily, byli jste tedy přísnější a rozvážnější než minule. Změn je mnoho, samozřejmě ale začneme na předních pozicích, máme tam totiž rošádu.

Zatímco Heroes vs. Villains si udrželo svou druhou pozici, Mikronésie a Cookovy ostrovy se vyměnily, tudíž novým králem všech řad je 13. sezóna s názvem Cook Islands.

Mikronésie, královna prvního i druhého žebříčku, tak možná trochu neočekávaně klesla až na třetí místo. Rozdíly jsou ale tak nepatrné, že její kvalitu ani kvalitu HvV to rozhodně nijak nesnižuje.

Dopředu se naopak vecpala první all-stars řada s příhodným názvem All-Stars a nechala tak za sebou „Perlovky“ i Samou. Zajímavostí je, že v úplně prvním žebříčku se na pátém místě dmulo Borneo, které ale v druhém spadlo až na 10. místo a nyní je 11. Slušný skok vpřed udělala i Čína – z 9. pozice na 7., a to na úkor Austrálie. Podobně si polepšila i Tocantins. Tyto posuny odnesla hlavně Palau, která spadla z 8. příčky na 10. Ale opět, rozdíly jsou tak malé, že by se jejich pořadí mohli klidně zítra znovu změnit.

To už se ale dostáváme z vod první desítky. Druhou desítku nám zahajuje již zmíněné Borneo, které následuje polepšivší si Redemption Island a stagnující Panama. Výrazný skok vpřed o čtyři příčky udělal Gabon, který se dříve choulil na pátém místě od konce. Nyní je ve velmi těsném podprůměru. Možná trochu překvapivě klesla 6. řada z Amazonky, o rovná tři místa. Guatemala a Afrika zůstávají na svém a za ně se napasovaly dva nové přírůstky do žebříčku – South Pacific následován One World. Jejich nic moc umístění tedy jasně říká, co si o nich myslíte.

To už se blížíme směrem k „černým“ příčkám. Na jejím okraji se zuby nehty drží Fiji, které si sice statisticky polepšilo jen o jedno místo, nicméně vzhledem k novým řadám v žebříčku je to v absolutních číslech rovnou o tři, a to přestože je jeho bodové hodnocení prakticky totožné jako minule. Naopak velice neslavně dopadlo Vanuatu, které nejen že přeskočily dvě nové řady, ale spadlo i pod některé z původních řad. 21. příčka není moc lichotivá, ale vox populi, vox Dei. Na úplném chvostu tak kromě úprku Fiji do vyšších sfér nastala výměna pozic mezi Nikaraguou a Markézami. Upozornil bych na hodně velký propad v hodnocení právě u Markéz. Poslední příčku si stejně jako v předchozích dvou hlasováních „drží“ Thajsko, jenž už se této nevděčné funkce asi nikdy nezbaví.

Na závěr ještě dodám, že někdy jsou rozdíly opravdu minimální, a na každém vašem hlasu tedy záleželo. To zároveň znamená, že rozdíly v oblíbenosti jsou takřka mizivé, takže nemusíte truchlit, že se zrovna ta vaše vyvolená krčí kdesi u konce. Jednotlivé ankety teď (bez zveřejněných vítězů) poputují do profilů jednotlivých řad, kde už do nich bude moci hlasovat kdokoli.

Pořadí Název sezóny (pořadí)
Původní hodnocení Nové hodnocení Změna pořadí
1.  Cook Islands (13) 1,56 1,45 3. ↑ 1.
2.  Heroes vs. Villains (20) 1,53 1,46
3.  Micronesia (16) 1,47 1,48 1. ↓ 3.
4.  All-Stars (8) 1,89 1,69 6. ↑ 4.
5.  Pearl Islands (7) 1,77 1,83 4. ↓ 5.
6.  Samoa (19) 1,88 2,00 5. ↓ 6.
7.  China (15) 1,96 2,04 9. ↑ 7.
8.  Australia (2) 1,90 2,12 7. ↓ 8.
9.  Tocantins (18) 2,12 2,13 11. ↑ 9.
10.  Palau (10) 1,94 2,15 8. ↓ 10.
11.  Borneo (1) 2,04 2,19 10. ↓ 11.
12.  Redemption Island (22) 2,28 2,27 14. ↑ 12.
13.  Panama/Exile Island (12) 2,20 2,28
14.  Gabon (17) 2,45 2,30 18. ↑ 14.
15.  Amazon (6) 2,19 2,43 12. ↓ 15.
16.  Guatamela (11) 2,39 2,57
17.  Africa (3) 2,40 2,61
18.  South Pacific (23) 2,76
19.  One World (24) 2,80
20.  Fiji (14) 2,82 2,81 21. ↑ 20.
21.  Vanuatu (9) 2,31 2,82 15. ↓ 21.
22.  Nicaragua (21) 2,76 2,88 20. ↓ 22.
23.  Marquesas (4) 2,73 3,24 19. ↓ 23.
24.  Thailand (5) 3,56 3,73 22. ↓ 24.

Reakce:

 1. Milan napsal:

  Rozdiel medzi CI a FvF je preto [spoiler]lebo Ozzy bol vo finále, Ozzy vypadol…[/spoiler] totálne ma štve toto nové hlasovanie, ale s tým už nič nenarobím, Prima Cool sa viac menej ukázala aj tu ako rozhodujúca…

 2. exi napsal:

  tři z těch šesti řad z tv jsou na stejném místě jako minule, navíc jsou tam změny, se kterými nemá cool nic společného, tak bych to tak nedramatizoval. Je to tím trochu ovlivněný, ale rozhodně ne znehodnocený.

  • Ondriké napsal:

   ja to presne aj tak myslím, cool hlasovanie ovplyvnilo, je jasné, že cook islands sú prvé kvôli tomu, na nich je jediná dobrá vec príbeh aitu 4 ako celku a jonathan…dosť málo 🙂 ale je mi to zas dosť jedno, ako kto vidí survivor, ja ho vidím po svojom, tiež ma prekvapili markézy… a čo sa týka ovplyvnenia, verím tomu, že sa našli dievčatká a chlapci, ktorí pre nich neznámym sériám šupli 5tky 🙂

 3. admin napsal:

  Jsem spokojen s polepšením Gabonu. Tahle řada je tak podceňovaná a přitom mě tak bavila 😛
  Naopak moc nechápu umístění Tocantins, nudná řada (promiň exi).
  Pro mě stále na prvním místě je Micronesia, na druhém HvV a na třetm Samoa.
  Doufám, že nová řada Fans vs Favorites 2, která nás čeká v roce 2013 atakuje první příčky, už by to chtělo nějakou super řadu, nemyslíte?:-P

 4. Dias258cz napsal:

  – Rozhodně ( Alespoň pro mě ) CI na první místo nedal . Není to špatná řada , ale nedal bych ji rozhodně na první místo .
  – RI 12 místo ? Určitě patří do TOP 10 .
  – AFRICA 17 místo ? Si nezaslouží…
  Jinak asi souhlasím ..

 5. Ezechiel napsal:

  CI ? -Cool serie, tak to vezmu v potaz.

  Mrzí mě propady Amazon, Palau, Peals, Markézy a Vanuatu – viděl bych horší serie i když Markézy nejsou záživný. I beztak je můj pohled na ně lepší než Tocantins – už bych si podruhý tu serii nepustil nebo Panamu.

 6. SAMOA napsal:

  Nechápu, co mají lidi proti Vanuatu a naopak co všichni vidí na slaboučké Heroes vs. Villains. :-((( Jinak ale vesměs předpokládané výsledky. Díky exi za anketu! 🙂

 7. Peťa napsal:

  Určite mala byť Samoa vyššie, proste si nepomôžem je to moja srdcovka. A vážne nechápem čo majú ľudia na Mikronézii. Mám ju rada, ale možno tak na 5. miesto, ináč je všetko ok. 🙂

 8. Mmnooo napsal:

  Palau by mělo bejt výš. Moje asi nejoblíbenější série.

 9. O napsal:

  Prvé 3 miesta sú celkom ok, aj keď by som ich trocha prehodil. Nechápem ako to že je tak nudná séria ako Palau na 10. mieste, a ešte viac ma prekvapuje mizerný, nudný, hrozný, príšerný RI na mieste 12.
  Gabon, Africu a South Pacific by som dal určite vyššie ako sú.
  Ale to je len môj subjektívny názor 🙂

 10. Lacszlo napsal:

  Předpokládám že je se mnou něco HODNĚ v nepořádku, když mám radši sérii co skončila poslední než tu co je první. 😀 Ale jsem rád za osud Markéz, Gabon se mohl klidně posunout ještě o mnohem výš, do top 10 podle mého patří, Guatemalu bych taky šoupnul ještě o něco níž, naopak škoda Vanuatu, to je dost dobrá série a takovéhle umístění si nezaslouží… jinak bych snad žádné další výrazné výtky neměl 😀

 11. Karlos napsal:

  Redemption island na 12. mieste??? Pre mňa je to najhoršia séria aká kedy bola natočená, podpriemerní, nudní, hlúpi hráči medzi ktorými vyniká iba BR a občas pobaví Phillip… Prvok RI nevyšiel a nesplnil ani svoj účel, [spoiler]pretože osoba ktorá sa z neho vrátila nijak hru nezamotala a bola hneď vylúčená[/spoiler].

 12. ossskun napsal:

  první tojka parada nej serie navzdy

 13. Comodore napsal:

  Díky za snahu kluci, ale sami vidíte, že cooláci a jejich Ozzíček si stejně prosadili svou. Velmi dobrá nápad dát tam vítěze, ale zapomněli jste, že cooláci se už nikdy na žádnou další „ne cool“ řadu dívat nebudou, takže je jim to jedno. Každopádně jsem rád, že nové hlasování proběhlo „thumb up“

 14. cypher napsal:

  Tak je jasný, že každej máme svůj žebříček a tak nám některý série přijdou nadhodnocený a některý podhodnocený, prostě každej má jiný choutky 😀 Já osobně jsem za Cook Islands spokojenej, je to rozhodně jedna z nejlepších sérií, která přinesla velmi výrazné Survivor celebrity a hodně nezapomenutelných momentů, prostě zlatá éra Survivora! Naopak Thajsko je u mě mnohem výše, má zajímavý soutěžící, parádního vítěze… ale každýho úhel pohledu no 🙂

  • Pip napsal:

   Tak tak, co člověk, to názor, mám ráda spoustu sérií, a to z různých důvodů. Cook Islands přinesly pro mě možná nejlepšího vítěze s charakterem, který se nemusel dopustit megasviňáren, aby vyhrál. Pro mě je třeba Thajsko odpad, hlavně kvůli vítězi, který je – dle mého názoru – odpad taktéž. To je ale můj problém – prostě už se na Thajsko dívat nebudu a pokud se někomu líbí, nebudu mu cpát, že je to blbost. A jděte už s těmi „cool výběry“ a „cool názory“ do háje, stejně půlka lidí, co o tom pořád mele, čeká na dabing na Coolu a nestáhla si ani díl z neodvysílaných sérií.

 15. Slatkáč napsal:

  Pro mě pořád zůstává nejlepší Pearl Islands

 16. Pietro napsal:

  Tak známé firmy nezklamaly. Elita je nezměněna.

  Mariano hrál opravdu v odlišných sériích – dvě jsou na vrchu (20,08), druhá uprostřed (22) a jeho premiéra vymetá chvost (04) – dobrá náhoda.

  Vůbec R. I. na 12. místě je pro mě překvápko, co tak čtu, lidi jí nemusí…

  Kouzlo Richardovy hry začíná mizet…

 17. soonrich napsal:

  Rob mě nikdy nijak nenadchl.protože ho tam dvakrát dosadili aniž by v předešlé serii něco uhrál…. zato Russell hrál dvakrát skvěle a možná díky tomu jsou jeho serie na vrcholu. ale moje top jsou PI,CI,FvF,HvV

 18. Mogo Mogo napsal:

  Pro mě stále zůstává na prvním místě Tocantins a hned potom All stars.. 🙂 a naopak nechápu oblíbenost Číny, pro mě jedna z nejhorších řad.. a RI by se snad mohlo přejmenovat na RIP, jelikož mě tahle řada taky vůbec nenadchla.

 19. lakit napsal:

  Tři nejvýše umístěné série spojuje jeden společný faktor – Parvati Shallow.

 20. hozu napsal:

  Potěšily Tocantins v první desítce a že HvV přeskočili FvF. Mrzí naopak propad Bornea nebo Amazonie. U RI a All-stars jsem doufal, že zase klesnou níž. Ale tak každý máme svoje nej řady. Jako celek každopádně zajímavé výsledky (Škoda že pro ty PI hlasovalo tolik lidí špatně 😀 )

 21. Mr. Chord napsal:

  Od 3. 10 Kdo přežije na Prima Cool úplně od začátku…

 22. Tornado napsal:

  Musím souhlasit s Milanem ohledně hlasování… 🙁

  [spoiler]Jinak co se týče mých chutí a nechutí, tak nejsem fanda BR, takže se mi příčí vidět All Stars a RI tak vysoko. Tocantins a Gabon bych radši viděl výše, též PI a OW. :-)[/spoiler]

 23. Merengues9 napsal:

  Tak na prvním místě bych CI nečekal, je to skvělá řada a jedna z mojich nejoblíbenějích, ale tady si myslím, že se opravdu ukázalo cool hodnocení. Škoda, že se Perlové ostrovy a Samoa propadli, sice ne nijak výrazně, ale i tak..Co zamrzí tak propad Amazonky. RI tak vysoko? Asi je tu hodně fanoušků Mariana, jinak si to nedokůžu vysvětlit. All-stars bylo nadhodnocený už v minulém žebříčku, ale další posun nechápu. Se čtyřmi posledními souhlasím, jen místo Vanuatu bych dal RI.

 24. Sejbeer napsal:

  Amazon, Borneo a možná i Nicaraguu bych viděl výš. One World byl taky nad očekávání (ta hodně klesla).
  Samoa a RI mi přišly hrozné, dal bych je skoro na dno. Russel a Rob M. jsou dobří, ale namyšlení a otravní.
  Na dno bych dal South Pacific, to bylo utrpení v režii Ježíše Krista.

 25. Besta napsal:

  Nečekal jsem,že Fjii bude tak nízko 🙁

 26. Roman napsal:

  Fidži je naopak skvělá řada, nechápu co proti ní skoro všichni mají

  • Martin napsal:

   moje poradie by vizeralo takto : 1.Cook Island 2.Micronesia 3.Borneo 4. All Stars 5.Samoa 6.HvV tak nizko (kvoli viťazovi) 7.Pearl Island 8.Tocantins 9.China 10. Panama 11.Australia 12.China 13. Fiji (par zaujimavich kmenovek) 14.Ri(uplne nezaujimave tak vysoko lebo vyhral Rob) 15.Guatemela 16.Amazon 17.Gabon 18.Amazon 19: One World 20. South Pacific 21. Nicaragua 22.Vanuatu 23.Marques 24.Thailand….(v mojom hodnoteni) serie od 1-4 som hodnotil 1 Serie 5-9 …2 serie od 10-18 3 serie od 19-24 4 …..a THAILAND jedina seria u mna nulova 5555 a Borneo mam tak vysoko lebo tu suťaž pred tym nevideli a hrali prvi krat a obstali velmi dobre

 27. Benko napsal:

  Môj rebríček sérií, ktoré som videl: [spoiler]
  1. Mikronézia
  2. Borneo
  3. Čína
  4. Cookove ostrovy
  5. Fidži
  6. Panama
  [/spoiler]

 28. Doubravka :D napsal:

  Pro mě je nejlepší MICRONESIA jsou tam všichni oblíbecni a ani fanoušci nebyli špatní například ten hromotluk Joel.

 29. Audrina napsal:

  Docela mi vadí, jak tady všichni kecáte o Coolacích a jejich hodnocení. Kdyby za to mohli jenom Cooláci, tak dopadne celý žebříček jinak 😉
  Já mám Cookovy ostrovy ráda, a ne není to kvůli Ozzymu 😀 i když taky oceňuju způsob jeho hry (radši někdo, kdo je fyzicky zdatnej, ale neovládá sociální hru, než někdo, kdo nehraje fyzicky, společensky taky nic moc, a pak si odnese milión, protože se vezl)
  Podle mě hlasovalo dost příznivců Roba, já ho mám ráda, proto se mi líbila All-Stars řada. No trochu to bylo i kvůli romantické části někde uvnitř mě 😀 RI už tolik nemusím, tak vysoko bych ho určitě nedala, ale zas tak marná ta série taky nebyla, nenudila jsem se u ní, jak je tomu u některých jiných sérií.
  Upřímně bych Samou prohodila s Tocantins. Ty jsou moje srdcovka, nejen kvůli vítězi, ale i kvůli hodně zajímavým hráčům, krásným úkolům i neokoukanému prostředí. Samoa byla taky dobrá… jak Russella nemusím, tady jsem mu i fandila… bohužel zbytek byl děs a nebýt jeho, tak ta série taky skončí dole 😉
  Tak trochu nechápu pobláznění z FvF, řada byla dobrá, ale jsou lepší řady, kde ani nebyli hvězdní hráči (viz, Tocantins nebo Amazonie).
  Dost mě mrzí propad Amazonie, tu mám ráda. Výš bych dala i Guatemalu, ta podle mě má i na top 10, a popravdě jsem nikdy moc nepochopila, proč se nikdy nikdo z účastníků neobjevil v All-Stars výběrech.

 30. Doubravka napsal:

  Já bych dala výš Afriku 17. místo si nezaslouží.
  jinak je to v pořádku všechny řady jsem neviděla tak nemůžu kritizovat ani nějak porovnávat. ale Afrika nabyla špatná.

 31. SAMOA napsal:

  Klidně obviňujte mě. Já jsem dal HvV 5ku 😀 a nestydím se za to.

 32. Rob napsal:

  Křesťanská série na 18 místě, nechápu hrozná série ve které rodina musí zůstat pohromady

 33. tom napsal:

  moje pořadí řad – 1 mikronésie
  2 hvv
  3 tocantis
  4čína
  5cook island
  6 all stars
  7 austrálie
  8pearles island
  9repedion island
  10 south pacifick
  11panama
  12samoa
  13afrika
  14philipines
  15gabon
  16nicaragua
  17palau
  18marqueas
  19amazon
  20 vanuatu
  21 one word
  22 thajsko
  23 guatemala
  24 fidzi
  25 borneo
  doufám ze bude caramon fans – favorite mezi nej 12

 34. ogo nog napsal:

  moje přadí 1mikronesie 2hvv 3fiji 4thajsko 5afrika 6amazon 7samoa 8markezy9čína 10 panama

 35. Rob napsal:

  Rozdíly-19.
  19. One World (24) 2,80
  20. Fiji (14) 2,81
  21. Vanuatu (9) 2,82
  a
  12. Redemption Island (22) 2,27
  13. Panama/Exile Island (12) 2,28
  14. Gabon (17) 2,30
  nebo
  8. Australia (2) 2,12
  9. Tocantins (18) 2,13
  10. Palau (10) 2,15
  a
  1. Cook Islands (13) 1,45
  2. Heroes vs. Villains (20) 1,46
  3. Micronesia (16) 1,48
  = těsné výsledky

 36. Survivor je super napsal:

  promě je to takhle
  1.Hrdinové vs. Zloduší
  2.Mikronésie
  3.Cookovy ostrovy
  4.Perlové Ostrovy
  5.All-Stars
  6.Palau
  7.Tocantins
  8.Austrálie
  9.Čína
  10.Samoa
  11.Panama
  12.Amazonie
  13.Redemption islands
  14.Gabon
  15.Afrika
  16.Jížní Pacifik
  17.Guatemala
  18.Vanuatu
  19.One World
  20.Fidži
  21.Borneo
  22.Nikaragua
  23.Thajsko
  24.Markézy

 37. Thomas napsal:

  Moje pořadí
  1.Mikronésie
  2.Hrdinové vs. Zloduší
  3.Cookovy ostrovy
  4.Perlové ostrovy
  5.Tocantins
  6.All-Stars
  7.Palau
  8.Samoa
  9.Austrálie
  10.Čína
  11.Redemption islands
  12.Panama
  13.Amazonie
  14.Gabon
  15.Guatemala
  16.Afrika
  17.One World
  18.Jížní Pacifik
  19.Vanuatu
  20.Borneo
  21.Fidži
  22.Nikaragua
  23.Thajsko
  24.Markézy

 38. Vojta napsal:

  MÁM OTÁZKU NEVÍTE KDY BUDOU VYSLEDKY HLASOVÁNI O NEJLEPŠÍ SÉRII 4 BUDU VDĚČNY ZA ODPOVĚD

 39. Johnny napsal:

  proč všichni cpou dopředu tu pitomou afriku a austrálii. Byli dost trapný

 40. Honzák napsal:

  další hlasování bude až skončí na CBS kdo přežije Caramoan
  takže na dalším hlasování budou Filipíny a Caramoan 27.série tam určitě nebude protože se ani neví kde bude

 41. hux napsal:

  Tady to je muj zebricek 20 serii ktery sem videl
  1. HvV – Russel
  2. Samoa – Russel
  3. Micronesia – James & Amanda
  4. Cook Island – Ozzy
  5. Pearl Island – Rupert
  6. China – James
  7. South Pacific – Ozzy (Nevim cim, ale necim me zaujala, mozna ze tam byl Ozzy nebo ja nevim, proste me bavila)
  8. Phillipines – Penner
  9. Nikaguara – Marty, Jud & Jimmy J.
  10. Gabon – Bob & Sugar
  11. Tocantins – Siera
  12. Outback – Colby
  13. All-star – Rupert (vsichni moji oblibenci museli vypadnout jako prvni, krome Ruperta byli ve finalovy 8 samy trotlove a NESNASIM B. ROBA, KDYBYCH HO VIDEL TAK BYCH HO ASI ZASTRELIL [spoiler]Hlavne jak rikal o Lexovi: Jestli je chytrej tak tam Amber necha a pak kdyz ji tam Lex nechal tak jenom to si mysli ze mu ted pomuzu, co si o sobe mysli[/spoiler] jen diky Rupertovi je u me na 12 miste)
  14. Exile Island – Cierie & Terry
  15. Amazon – Rob C.
  16. Redeption Island – Andrea
  17. Borneo – Rudy
  18. Guatelama – Rafe
  19. Fiji – Yau-Man
  20. Palau – Ian (pro me strasne nudna serie, zadny necekanej krok, mozna krome finalovy imunity, zadny blidsidy…

 42. Kim napsal:

  MOJE POŘADÍ A NEJ HRÁČI
  1.Heroes vs. Villains-Parvati
  2.Mikronésie-Amanda,Ozzy
  3.Cookovy Ostrovy-Ozzy,Jonathan,Yul
  4.Perlové Ostrovy-Sandra,Johny Fair Play,Andrew,Rupert
  5.Samoa-Russell,Russell
  6.All-Stars-Boston Rob,Rupert,Jerri,Colby
  7.Tocantins-Coach,Sierra,Taj,J.T.
  8.Palau-Stephenie,Ian,Tom
  9.Austrálie-Colby,Jerri,Elisabeth
  10.Filipíny-Malcolm,Jonathan
  11.Čína-Amanda,Courtney,James,Todd
  12.RI-Boston Rob,Andrea
  13.Amazonie-Heidi,Jenna,Rob C.
  14.Panama-Cirie,Shane,Terry
  15.Gabon-Sugar,Bob
  16.Guatemala-Stephenie,Bobby Jon,Gary
  17.Jížní Pacifik-Ozzy,Whitney (je nádherná)
  18.Afrika-Tom
  19.One World-Troyzan,Kim
  20.Vanuatu-Eliza,Ami
  21.Borneo-Richard
  22.Nikaragua-Holly,Jane
  23.Fidži-Yau Man,Earl
  24.Thajsko-Brian
  25.Markézy-Boston Rob

  • uí uí napsal:

   chyba ve vanuatu je nejlepší twila , scout a chris

   • Karima napsal:

    Pro mě bude vždycky na 1. místě HvV.. nevím proč, al emě příjde, že je to nejlepší série a to ze tří důvodů..

    1)- nejlepší „blindsides“ [spoiler]Hlavně s těma 2ma imunitama[/spoiler]

    2)- Russel je prostě supr hráč, on hraje, aby pobavil diváky, mylím, že nikoho nebaví když se v Survivvoru nic neděje..

    3)- Parvati je dobře setřela a byla v top 3ce ( a že vyhrála Sandra mi nevadí podle mě je dobrá)

    PS : Jediné co mi vadilo je, že Steph ( pro mě jedna z nejlepších hráčů) vypadla tak brzo ..

    • Anonym napsal:

     Top 3/Top 10- známka jako ve škole 1
     1. HVV
     2. Pearl Islands
     3. Amazon
     4. Gabon
     5. Micronesia
     6. Borneo
     7. South Pacific
     8. Panama
     9. Palau
     10. Australia
     Průměrných 5 známka jako ve škole 2
     11. Africa
     12. Cook Islands
     13. Guatemala
     14. All-stars
     15. Nicaragua
     Lehce podprůměrné série trojka
     16. Fiji
     17. China
     18. Samoa
     19. Tocantis
     Podprůměrné čtverka
     20. Marquesas
     21. RI
     22. Vanuatu
     Hrozné samozdřejmě 5
     23. one world
     24. China

 43. Emi napsal:

  Sm ráda že to tak dopadlo protože sem fandila cook islands a Mikronesii.

 44. onndra napsal:

  Už by mohlo být další hlasování. Už tu chybí 2 nové řady. 😉

 45. RUPERT AND TOM.W napsal:

  ROB MARIANO NIKDY NEBYL POROTCE MARKÉZI DOSTAL SE DO SLOUČENÍ ALE POROTCE NEBYL ALL STAR FINALISTA HVV NEDOSTAL SE ANI DO SLOUČENÍ RI VÍTĚZ JO MIMOCHODEM NEVIM CO NANĚM VŠICHNI MÁTE JE TO SLIZOUN STEJNĚ JAKO ROB C

 46. RUPERT AND TOM.W napsal:

  MYSLÍM ŽE NĚKDO PSAL ŽE HVV JE PODLE NĚJ NÍZKO KVŮLI VÍTĚZOVI [spoiler]SANDŘE VIDEL JSI PI MYSLÍM ŽE TAM SI VÍTĚZTVÍ VYBOJOVALA STEJNĚ JAKO V HVV A NAVÍC JE MILÁ[/spoiler]

 47. survivor napsal:

  Toje blbost Thajsko by nemělo být poslední byla to super řada posladní má být Vanuatu

 48. primacool tv napsal:

  Super zpráva je že, budou zhruba dávat survivora do red.island

 49. Anonym napsal:

  Jediný co mě zaráži je to že HvV není na první místě.. troufnu si říct že lepší série nebyla a už ani nebude.

 50. Ferenc Donaldson napsal:

  Neví někdo kdy bude čtvrtý česko-slovenský hlasování?

 51. Zix. napsal:

  Tady na tej tabulce a diskuzi je fakt vidět,jak má téměř každej jinej názor – asi jako každej tady nechápu co některý série dělají tak nahoře nebo naopak tolik dole.

  Ale nejvíc mě pobavilo jak přišlo vymlouvání na Cool a přitom se podle průměru zlepšili jen CI a o 0,01 Fiji. 😀 …. taky ale beru FvF za nejlepší sérii,CI sou skvělý,ale jen díky 1 hráčovi,bez kterýho by se skoro nic nestalo.

 52. Anonym napsal:

  Souhlasím s tím že FvF není na první místě, naopak nesouhlasím s HvV na druhým.. řada si zasluhuje první příčku a nejvíce mě překvapuje fakt že Amazon je tak dole a Outback celkem nahoře.. myslím že tyto dvě příčky by se měli vymněnit, Amazon jako 5 řada.. prostě stála za to 😀

 53. Danny napsal:

  kdy bude 4.hlasování o nejlěpší sérii už tam chybí Filipíny a Caramoan

 54. Kim napsal:

  Ano kdy bude 4.hlasování o nejlepší sérii

 55. Ani napsal:

  Já myslím že Gabon měl být v TOP 10 ! Je to skvělá řada plná zvratů a emocí 🙂 ♥

 56. Danny napsal:

  MOJE POŘADÍ
  1.Mikronésie
  2.Heroes vs. Villains
  3.Cookovy ostrovy
  4.Perlové ostrovy
  5.All-Stars
  6.Samoa
  7.Palau
  8.Caramoan
  9.Tocantins
  10.Filipíny
  11.Gabon
  12.Čína
  13.Austrálie
  14.Amazonie
  15.Redemption islands
  16.Panama
  17.One Wolrd
  18.Afrika
  19.Jížní Pacifik
  20.Borneo
  21.Vanuatu
  22.Afrika
  23.Fidži
  24.Nikaragua
  25.Thajsko
  26.Markézy

 57. big tom napsal:

  dobrý ale amazonii místo panamy

 58. JJ napsal:

  Tohle se těžko hodnotí. 1. série Borneo byla o přežití a soužití lidí na opuštěném ostrově. 20. série HvV byla o intrikách, skrytých imunitách ale o přežití ani zdaleka. Survivor se hodně změnil tak komu dát lepší hodnocení? Mně se osobně asi více líbily starší série (nejvíce Austrálie), ale novější byly taky v něčem zajímavé ( hlavně Cook Islands a FvF) jen už nesplňují původní smysl hry.

 59. Krepik napsal:

  njn, všichni milujeme Parvati 😀

 60. JJ napsal:

  Prosím o vysvětlení…proč by měly být Cook Islands první kvuli primě cool? Nedávali tam všechny série? (včetně Micronésie). coolák nejsem, ale cookovy ostrovy si to první místo asi i zaslouží… Já bych se teda spíš vztekal kvůli Vanuatu… nevim kvuli čemu je až za One World a South Pacific.

 61. RussellHantz napsal:

  Moje pořadí:
  1.Heroes vs Villains
  2.Micronesia
  3.Samoa
  4.Perlové Ostrovy
  5.All-Stars
  6.Cookovy ostrovy
  7.Fiji
  8.China
  9.Filipíny
  10.Australia
  11.Borneo
  12.Caramoan
  13.Jižní pacifik
  14.Amazonie
  15.Afrika
  16.Exile Island
  17.Tocantins
  18.Gabon
  19.Guetamala
  20.One World
  21.Vanuatu
  22.Palau
  23.Nikaragua
  24.Ostrov Vykoupení
  25.Markézy
  26.Thajsko

 62. Opasa napsal:

  poslední určitě kreténská afrika. Nesnášim jí

 63. Krepik napsal:

  1) Palau
  2) Fiji
  3) Pearl Islands
  4) Samoa
  5) China
  6) Micronesia
  7) Redemption Island
  8) Gabon
  9) Cook Islands
  10) South Pacific
  11) Panama

 64. Někdo napsal:

  KDY UŽ BUDE DALŠÍ HLASOVÁNÍ O NEJ SÉRII U ŽAM CHYBÍ FILIPÍNY A CARAMOAN A UŽ SE VYSÍLÁ I S27 DOUFÁM ŽE DOKONCE ROKU UŽ DALŠÍ HLASOVÁNÍ BUDE

 65. Laura napsal:

  MOJE POŘADÍ
  1.Mikronesia
  2.Heroes vs. Willains
  3.Perlové Ostrovy
  4.Cookovy Ostrovy
  5.All-Stars
  6.SAMOA
  7.Palau
  8.Tocantins
  9.Čína
  10.Filipíny
  11.RI
  12.Amazonie
  13.Caramoan
  14.Gabon
  15.Austrálie
  16.Panama
  17.Guatemala
  18.Borneo
  19.Jížní Pacifik
  20.One World
  21.Afrika
  22.Vanuatu
  23.Fidži
  24.Markézy
  25.Nikaraguay
  26.Thajsko

 66. anonym napsal:

  Markézy tak nízko?? Podle mě to byla jedna z nejlepších řad, díky [Robovi]

Zanech komentář

You must be Přihlášen to post a comment.